Clan WITHOUTLIMITS PaintBaLL

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Clan WITHOUTLIMITS PaintBaLL

Cautam membrii noi !. Va asteptam cu cereri.


    Regulament Clan

    JustMe
    JustMe
    Admin


    Mesaje : 7
    Data de înscriere : 24/01/2016
    Varsta : 25
    Localizare : Brasov

    Regulament Clan Empty Regulament Clan

    Mesaj Scris de JustMe Dum Ian 24, 2016 10:41 am

    REGULAMENTUL CLANULUI WITHOUTLIMITS #

    1. Respectati regulamentul clanului, modului si serverului. Cine incalca insistent regulamentul serverului, este exclus din clan!
    2. Purtati Tagul clanului WITHOUTLIMITS # indiferent pe ce server va aflati .
    3. Nu folositi coduri/hackuri/cfg-uri care va ajuta sa jucati mai bine .
    4. Respectati-va intre voi, vorbiti-va civilizat si supuneti-va gradelor mai mari .
    5. Daca cineva a incalcat regulamentul sau v-a ofensat , nu actionati singuri. Faceti o reclamatie .
    6. Fiti cat mai activi . Aveti obligatia de a vizita forumul odata la maxim 3 zile .
    7. Cine este ales in echipa pentru WAR'uri , este obligat sa se prezinte . Daca nu se prezinta si nu are un motiv intemeiat, suporta consecintele .
    8. Jucatorii care ies de buna voie din clan nu mai au dreptul de a face cerere de intrare in clan/sa dea proba . Vor avea dreptul de a reintra in clan doar jucatorii ce au fost dati afara din cauza inactivitatii neanuntate (cu un motiv intemeiat) .
    9. Aveti grija la limbajul folosit pe server/messenger fata de jucatori simpli, admini sau membrii clanului. Daca regula este incalcata insistent si dupa aplicarea mustrarilor verbale, veti fi dati afara.
    10.Aveti dreptul la o cerere de UpGrade o data la o luna.UpGrade'ul se ia in functie de orele jucate pe server+activitatea pe forum.
    11.La intrebarea "Ai citit regulamentul" veti raspunde "Nu-mi place scoala" !
             -Cine nu respecta regulile , va primi downgrade/va fi dat afara , in functie de gravitatea faptului !


    !!! Regulamentul va primi UPDATE doar daca Administratorii decid ca e nevoie !!!

      Data/ora curentă este: Vin Mai 17, 2024 11:35 am